O nás

nahrávací a postprodukční studio Hradec Králové - nahrávání, mix, produkce

Created with Sketch.

Nahrávací studio Novoton je určeno především pro menší tělesa, zpěváky, rappery, kteří chtějí posunout svou tvorbu. Víme jak důležité je, aby umělce ve studiu někdo vedl a směřoval k nejlepšímu výsledku, proto naše práce není vždy jen pouhý náběr, ale zahrnuje i producentskou činnost směrem/stylem, který si před natáčením domluvíme.

Máme zkušenosti od natáčení reklam, voiceoveru, výroby dokumentů a filmů přes natáčení a výroby písniček, live verzí až po výrobu hudby na zakázku do hudebních bank – TV, rádia nebo i VLT strojů (hrací automaty)

Ve studiu v rámci natáčení je možné po domluvě bezplatně využít i další vybavení studia – el. kytary (Gibson,..), kytarové aparáty (Marshall, Vox,…), akustické kytary (Takamine, Fender,…), baskytaru, el. piano, perkuse,… Nástroje udržujeme a pravidelně seřizujeme.

Orientační cena za nahrávání/mix/master – 400 ,-/ h
Ceny za natáčení se účtují podle velikosti a náročnosti projektu. Sazbu máme rozdělenou podle časové náročnosti – hodina/den/projekt

Objednávky a dotazy pište na info@novoton.cz nebo můžete použít rezervační kalendář.

Spolupracujeme s filmovými i nahrávacími studii z Hradce Králové i celé ČR, proto zvládneme splnit nejrůznější projekty a požadavky.